درباره پلانیکا

در ایران به دلیل کمبود چوب و ممنوعیت استفاده از شومینه های گازی در تهران، بهترین راه برای لذت بردن از شعله واقعی آتش، شومینه های بایواتانول است. الکل بایواتانول سوختی سبز، بدون بو و بدون دود است و نیازی به نصب دودکش نیست. با این حال همواره یکی از معضلات استفاده از شومینه های الکل سوز در فضای بسته، بی احتیاطی هایی است که بعضا منجر به آتش سوزی می شود.

شرکت پلانیکا، با توجه به این نقطه ضعف و روش‌های تحقیق و توسعه موفق به تولید نسل جدیدی از شومینه های بایواتانول در جهان شده که نگرانی ها را در این مورد برطرف می کند. شومینه‌های فضای داخلی این شرکت مجهز به میکروپروسسور‌های پیشرفته و تکنولوژی سوخت بخارالکل (عدم تماس مستقیم آتش و الکل) است که ایمنی این محصولات را تضمین و این برند را از رقبا متمایز می کند. پمپ اتوماتیک و ریموت کنترل از دیگر امکاناتی‌ است که شومینه‌های این شرکت داراست.

متمایز ترین محصول این شرکت، شومینه خطی تمام اتوماتیک 3، با 6 سطح ارتفاع شعله، دارای قابلیت کنترل توسط گوشی و تبلت از طریق وای فای، طول شعله نامحدود، سازگار با سیستم خانه هوشمند است و در حال حاضر لوکس ترین شومینه بایواتانول در جهان به شمار می آید.

جدیدترین محصول پلانیکا “چیلی فایر” نام دارد، شومینه‌ای برای آشپزخانه‌های مدرن که تمامی امکانات پیشرفته فوق را نیز داراست.

محصولات

تماس با ما

اینستاگرام:

61098(خوگر)  –  09123886632
تلفن:

تهران، خیابان حافظ، شماره 191
آدرس: